Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Clary & Prue Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Clary & Prue Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Clary & Prue Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Clary & Prue Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Clary & Prue Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Clary & Prue Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Clary & Prue Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Clary & Prue Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Clary & Prue

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Prue Holivel


Prue Holivel


Hozzászólások száma :
17

Clary & Prue Empty
TémanyitásTárgy: Clary & Prue   Clary & Prue EmptySzomb. Május 04, 2019 10:24 pm

Clary & Prue
Idézet

Oda haza, mindig volt valami süti ebéd utánra, s főleg mindig vasárnap. Azt nem tudom, hogy itt miként mennek a dolgok, de már nagyon kívánok valami sütit s pont ezért még ebéd elött, indulok az egyik közeli cukrázdába, ahol a kiszólgálók nagyon szimpik, s jó nagy a választék is. A cukrázdában, most jó nagy a sor, ebből is látható, hogy sokan szeretnek ide járni. Magam is beállok a sorba, s kivárom, hogy én következzek. Tiz percnél tovább nem kell várnom, bár sokan még beszélgetni is leállnak, és persze, hogy ezek az idősekre jellemző, bár azzal semmi gondom sincsen, ha akarnak annyit beszélnek amennyit csak akarnak. Tehát én következem, s leadom a rendelésem két francia krémesre, amit már nagyon rég ettem már. Egy ideig eltart, hogy becsomagolják a sütiket, majd fizetek az eladónak, s megyek vissza az intézetbe. A vissza úton megnézegetem a kirakatokat, de nem állok neki alaposabb nézegetésnek, hogy a süti mihamarabb a hűtőbe kerüljön. Amint az intézetbe érek, utam egyenesen a konyhába vezet, s ott is a hűtő felé, ami már így is dugig van minden félével. Valahogy mégis sikerül betennem, majd csukom az ajtót, s érzem, hogy mintha valaki szintén a konyhába tartana.
- Szia! - Köszönök neki, ha belépet a konyhába, közben narancs levet töltök magamnak egy pohárba. 
  
Outfit: Link » @ «Music: Link 
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Clary & Prue Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clary & Prue   Clary & Prue EmptyVas. Május 05, 2019 5:53 pm





Prue & Clary ©
Idézet
Délig heverészni nem túl jó pont, pláne nem egy árnyvadásznak, de a tegnapi edzés úgy kikészített, hogy csak lustálkodni és aludni volt kedvem.  Délben is csak azért nyitom ki a szemeimet, mert jelez a telefon, hogy új üzenet érkezett. Megdörgölöm a szemeimet, majd kipattanok a kényelmes ágyból, hogy az íróasztalon lévő telefont felkapjam. Anyától jött, meg akar hívni estére vacsorázni engem meg…. Jace-t. Párszor még a kijelzőre pislogok, lehet, hogy nem látok jól a csipától. De tényleg, ez furcsa, tekintve, hogy nem…. igazán bírja őt valami oknál fogva.  De lehet közelebbről is megakarja ismerni. Ami plusz pont, mivel járok vele.  Ekkor hangosan jelzi a gyomrom, hogy valami táplálékot sem ártana be vinni a szervezetbe.  De ilyen képpel még sem jelenhetek meg sehol, így a fürdő felé veszem az irányt. Ahol alapos tisztálkodás után felrángatok néhány az első kezem ügyébe eső farmert és pólót egy bakanccsal. Jó érzés újra itt lenni ezek között a falak között. Hiába egész életemben nem tudtam semmit erről a világról, most valahogy mégis úgy érzem ettől teljes az életem. Egész életemben úgy éreztem, hogy valami hiányzik, valami miatt nem teljes, de ahogy meg ismerkedtem Jace-el és a Lightwood testvérekkel, ez valahogy megszűnt. Tudat alatt biztos éreztem, hogy nem a mondénok világa az enyém.  Aztán a háború után anya maga mellett szeretett volna tudni. egy pár hétig ment is a dolog, de egy részt szerintem megérdemlik Luke-al, hogy kettesben legyenek a mézes hetek után is.  Meg én tényleg igazi árnyvadász akarok lenni, azt akarom, hogy igazi kiképzést kapjak. Na meg az sem utolsó szempont, hogy Jace a közelemben tartózkodik. Talán most jobban megismerhetjük egymást… bár most meg folyton edzenem kell, ha akarok ha nem. Ugyan is elég béna érzés, hogy a többiek mehetnek terepre, de engem annyira nem visznek. Pedig igazán rá termett vagyok a feladatra, csak az intézet mostani vezetője úgy gondolja, addig nem biztonságos míg tényleg nem vagyok profi. Mondjuk…. van benne némi igazság a dologban, ezért is edzek mindennap keményen.
A gondolkodás helyett inkább elindulok a konyha felé valami harapnivaló után. Először a gyomromat csillapítom le, aztán beszélnem kell Jace-el az esti programot illetően. Van egy olyan érzésem, hogy nem fog örömében kiugrálni a nadrágjából. De valahogy össze kell ismertetnem őket, elég szar, hogy egyik se bírja  a másikat. Pedig mind a ketten nagyon fontosak a számomra, ezt jobb ha észben tartanák. Nem túl jó szerep középen lenni, amúgy azt se tudom miért van így. Mind a kettő a legjobb árnyvadász akit ismerek.
Amint belépek a konyhába, látom nem vagyok egyedül.
-Hello Prue!- köszönök mosolyogva, majd  a hűtő felé veszem az irányt.- Mi újság?- folytatom ahogy kinyitom. majd elő kapok egy joghurtat, meg hozzá egy kanalat, és azzal telepszem az asztal mellé.



Music
Vissza az elejére Go down
Prue Holivel


Prue Holivel


Hozzászólások száma :
17

Clary & Prue Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clary & Prue   Clary & Prue EmptyVas. Május 05, 2019 10:19 pm

Clary & Prue
Idézet

Miközben narancs levet töltök, érzem, hogy valaki közeleg s amint belép köszönök neki. Csak most látom, hogy ki az aki viszonozza a köszönésemet. Clary az aki, lelátogat a konyhába, hogy egyen valamit, amit abból következtetek ki, hogy a hűtőből egy joghurtot vesz elő, s közben egy kérdést tesz fel.
- Azon kívül, hogy még szokom a New Yorki életet, nem sok. Veled? Narancs levet? - Kérdezek két dolgot is, s még nem teszem el az italt, hát ha kér. Látva, hogy Clary mit eszik, arra gondolok, hogy nekem is kéne valamit ennem, hisz csak a reggelim volt az egyetlen amit ettem azóta.
- Tényleg, milyen neveletlen is vagyok, jó étvágyat. - Mondom gyorsan, közben egy szelet kenyeret veszek magamhoz, és kefirt, amibe tunkolom a kenyeret. A jövetelem napján találkoztunk először, s mutattak be minket egymásnak, ezért úgy ahogy ismerjük egymást, bár nem egészen úgy ahogy mint Ginát és Harryt ismerem, de látásból és bemutatásból ismerem. Még alig ismerem, de remélem egy nap olyan jóban leszünk, mint Gináékkal.
  
Outfit: Link » @ «Music: Link 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Clary & Prue Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clary & Prue   Clary & Prue Empty

Vissza az elejére Go down
 

Clary & Prue

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Költözködés // Izzy & Clary
» Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere
» Clary&Thea - Edzőterem
» We'll ride again - Clary & Jace
» Clary & Andy - Little shopping

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Archívum :: Játékok-