Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Why are you my clarity? || Clary & Jace - Page 2 Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Why are you my clarity? || Clary & Jace - Page 2 Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Why are you my clarity? || Clary & Jace - Page 2 Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Why are you my clarity? || Clary & Jace - Page 2 Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Why are you my clarity? || Clary & Jace - Page 2 Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Why are you my clarity? || Clary & Jace - Page 2 Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Why are you my clarity? || Clary & Jace - Page 2 Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Why are you my clarity? || Clary & Jace - Page 2 Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Why are you my clarity? || Clary & Jace

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous



Why are you my clarity? || Clary & Jace - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Why are you my clarity? || Clary & Jace   Why are you my clarity? || Clary & Jace - Page 2 EmptyVas. Szept. 24, 2017 2:24 pm


Clary&Jace



Simon téma mindig is kényes lesz számomra, bármi is történt és fog történni. Borzasztó érzés, hogy nem emlékszik úgy rám ahogy kellene. Azokra a dolgokra, amiért fontosak lettünk egymásnak. És még szörnyűbb, hogy nem tehetek ellene. Szépen lassan kell magának felfedeznie mindent, annak ellenére is, hogy legszívesebben én magam erőszakolnám rá vissza az emlékeit. De tudom, az lenne a legrosszabb. Viszont már egyre engedékenyebb, és remélem jó úton haladunk afelé, hogy későbbiekbe társak legyünk: parabataik.
- Simon sokkal több annál, mint aminek látszik, de szerintem erre már te magad is rájöhettél. - mosolygok rá kedvesen, és szerintem a tekintetemből is érződik Simon iránti őszinte érzelmeim. Mint barát.
- Igen rögtön gondoltam. - nevetem el magam a reakcióján, rögtön sejtettem nem fog jönni jópofizni Simonhoz. Viszont hiába nem mutatja ki , tudom hogy ő is érdeklődik iránta.
Mikor beérünk Jace szobájába hirtelen megint kényelmetlenül érzem magam. Túl tiszta, és rendezett. Ellenben az én szértszórt túl pakolt szobámmal.
Kuncogok, szinte kislányos módon ahogy ledönt az ágyra, és főleg attól amiket mond. Csókjára szőke fürtjeibe marok, miközben tőle lopok egy kis levegőt...Enyhén megremegek, mikor eltávolítja a felsőmet... mikor viszont a mellemet markolja, kissé felnyögök. Bár szegény érezheti a fele szivacs... hála egy nagyszerű találmánynak: push-up!
- Azt még ki kéne fejlesztenem... - de már mire kapcsolok egyáltalán mind a kettőnkről eltávolodik teljesen a ruha. Még mindig zavarban vagyok, mindig zavarban vagyok mikor pucéron lát. Minden egyes csókjánál szaporábban veszem a levegőt, és megfeszülök. Majd egyre inkább belemerülünk egymásba...


Vissza az elejére Go down
Jace Herondale


Jace Herondale


Hozzászólások száma :
137

Why are you my clarity? || Clary & Jace - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Why are you my clarity? || Clary & Jace   Why are you my clarity? || Clary & Jace - Page 2 EmptyHétf. Okt. 23, 2017 1:11 am


Clary & Jace

"Pokolra szállni könnyű "



Kissé elhúzom a számat, mint mindig ha Simon kerül szóba, mert be kell vallanom, nem igazán kedveltem az elején, és nem is gondoltam hogy ennyire kitartó kis vakarcs, ha Claryről van szó, de kutyahűséggel ragaszkodott hozzá, és nem hátrált meg, emiatt pedig nagyot nőtt a szememben. Főleg a végén, hogy gyakorlatilag a halhatatlan életét adta azért, hogy mi megmenekülhessünk Asmodeus birodalmából, és visszatérhessünk New Yorkba. Ő pedig elvesztette minden velünk közös emlékét, és tudom hogy keményen dolgozik azon, hogy visszaszerezze azokat.
- Oh igen, rájöttem, bár eleinte csak egy menyétképű kisgyereknek tartottam, aki túlzottan rajong érted, de végül kiderült hogy igaz barátod. Keveseknek jut ilyen barát, szóval... Remélem hamarosan helyre áll a rend az agyában is - mosolyodom el, mert tudom hogy dolgoznak azon is, hogy egymásra is emlékezzenek. Clary nehezen viseli ezt, de türelmesnek kell lennie, és tudok pár igazán hatásos módszert arra, hogy eltereljem erről a figyelmét és a nevemen kívül másra se emlékezzen.
Feljutunk a szobámba nagy nehezen, de már alig bírok magammal és szemeimben ismerős vágy izzik. Lassítás nélkül döntöm a kényelmes puha ágyamra, és már húzom is le róla a ruhát, mert ehhez nem kell semmi, és mohó éhes szemekkel pillantok végig rajta. Olyan formás, olyan törékeny, olyan iszonyúan harapnivaló mindene... Elszakadok a csókjából, és lejjebb haladok a nyakára majd még lejjebb, az egyik mellére csókolok, és aztán a hasánál is lejjebb érek...


♫ : Heathens || × || Megjegyzés: Szeretettel
Vissza az elejére Go down
 

Why are you my clarity? || Clary & Jace

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» J and J - Jem & Jace
» We'll ride again - Clary & Jace
» Clary & Prue
» Clary & Andy - Little shopping
» Between us - Alec & Jace

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Archívum :: Játékok-